Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Добре дошли!
Регистрирайте се БЕЗПЛАТНО, ще ви отнеме само няколко секунди!

4 posters

    [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP]

    HristoBG
    HristoBG
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 136
    Репутация : 0
    Дата на регистрация : 2009-08-24
    Местожителство : Hawaii

    [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP] Empty [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP]

    Post by HristoBG Tue Aug 25, 2009 2:04 am

    Здравейте ! Реших да си направя нов мод. Почнах от картата. Изтрих оригиналната и сега съм съвсем на "сухо" Засега направих няколко сгради, трудя се усърдно и долу - горе се получава нещо :roll:
    Та това име: New city - няма да се казва така, но просто не съм измислил име все още.
    Идеята ми беше да направя голям град, но не с размерите на сградите, а с техния брой. Ще направя повечето къщи и сгради да са максимално 4-5 етажни, и поне в една четвърт от тях да се влиза. Ще направя също и една болница, училище - е, без деца, няма да откажа и помощ !

    Засега съм направил Мотел, няколко сгради и училище. Съжалявам за текстурите, но просто сложих някакви. А и не съм все още добър по 3ds max, но поне мога да стъкмя една low poly къщица. Много от Вас ще си помислят - какъв съм аз, че чак и форум да си правя. Е, ами просто реших и направих. Може да не знам много неща, но все пак се интерисувам и се трудя. Както казах, не бих отказал и помощ ! :roll: Моля да ми съдействате, че пък кой знае...

    Ето и няколко снимки:

    Малка част от градчето \недовършена\

    [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP] Buildings

    Мотела, то даже може ли да се нарече мотел Смеене Съжалявам, все още няма текстури

    [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP] Motel

    И училището, с малко не на мястото си текстури

    [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP] Schoolt

    Е, това е засега. Приемам всякаква помощ ! Който има желание, нека да ми пише ЛС.
    Дайте своите мнения !
    BONE_G
    BONE_G


    Брой мнения : 28
    Репутация : 3
    Дата на регистрация : 2009-09-17
    Местожителство : Сандански на пистата..

    [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP] Empty SA|WIP| HRISTO'S CITY

    Post by BONE_G Thu Sep 17, 2009 2:06 am

    Много ми хареса града браво христо :cheers: :cheers: :cheers:
    HristoBG
    HristoBG
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 136
    Репутация : 0
    Дата на регистрация : 2009-08-24
    Местожителство : Hawaii

    [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP] Empty Re: [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP]

    Post by HristoBG Thu Sep 17, 2009 2:17 am

    Радвам се, че ти е харесало. Продължавам да работя върху картата... с много пречки, но да - не се отказвам ! Все още официaлно име не е измислено... но това да ми е
    най-малкия проблем. Скоро ще постна снимки на процеса. Усмивка
    gta_rl
    gta_rl


    Брой мнения : 2
    Репутация : 0
    Дата на регистрация : 2009-09-17
    Местожителство : Sofia

    [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP] Empty Re: [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP]

    Post by gta_rl Tue Sep 22, 2009 6:34 am

    Харесва ми продължавай жалко че не разбирам от такива неща и не мога да ти помогна ..... ако искаш го направи града на остров заобиоклен с вода разбира се Смеене
    BONE_G
    BONE_G


    Брой мнения : 28
    Репутация : 3
    Дата на регистрация : 2009-09-17
    Местожителство : Сандански на пистата..

    [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP] Empty Re: [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP]

    Post by BONE_G Mon Nov 02, 2009 4:28 am

    Христо работиш ли по това още? ас мога да работя на 3дс макс казвай да правим нещо ако работиш.
    HristoBG
    HristoBG
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 136
    Репутация : 0
    Дата на регистрация : 2009-08-24
    Местожителство : Hawaii

    [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP] Empty Re: [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP]

    Post by HristoBG Fri Nov 06, 2009 6:54 pm

    BONE_G wrote:Христо работиш ли по това още? ас мога да работя на 3дс макс казвай да правим нещо ако работиш.

    До онзи ден не работих, защото макса ми правеше проблеми на Windows 7.
    Но ми дойде на ум, че трябва да го стартирам под Windows XP SP3 Смеене и тръгна.
    Сега се захващам с нещо... но с какво и аз се чудя. Ще се радвам, ако се съберем няколко души в тийм, макар, че почнах да губя интерес... :( |-(
    avatar
    BONE_Xd
    Guest


    [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP] Empty Re: [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP]

    Post by BONE_Xd Wed Jan 06, 2010 4:09 am

    Интерес има, предлагам да флезна в тая група "няколко човека"
    за да помагам
    vankobanko
    vankobanko


    Брой мнения : 2
    Репутация : 0
    Дата на регистрация : 2011-11-09

    [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP] Empty Re: [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP]

    Post by vankobanko Wed Nov 09, 2011 3:22 am

    Жалко, че такъв хубав форум с такива хубави идеи залезе Не!. Явно закъснях. Търсих такъв форум но. Щеше да ми бъде интересно да играя в друг град, но иначе браво за идеята. Ръкопляскане

    Sponsored content


    [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP] Empty Re: [WIP] GTA SA New City - име ? [WIP]

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 9:10 pm